Hakkımızda - Kurumsal

Msn Grup'un temelleri doksanlı yılların ortalarında atılmıştır. İlk olarak konut yapımı ile başlayan faaliyetler daha sonra endüstriyel yapılar, okul inşaatları, spor tesisi inşaatları, iş merkezi ve hayvancılık  tesisleri  gibi birçok farklı alana sıçrayarak, geniş bir boyuta ulaşmıştır.

Başarı ile gerçekleştirdiği sayısız projenin ardından 2014 yılında yeniden yapılanıp, daha da güçlenerek konut ve ticari alanda farklı projeler geliştirmeye yönelik çalışmalara başlayan Msn Grup, estetik ve sağlamlığı ön planda tuttuğu ayrıcalıklı yaşam projeleri ile inşaat sektöründe yerini sağlamlaştırmaya başlamıştır.

Firma kendi projelerini hayata geçirmenin yanı sıra müşterilerinin projelerini üstlenip anahtar teslimi sonlandırmaktadır.

Çözüm ortakları ile yaptığı karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı sayesinde en son mimari trendler, yapım metodları ve çevresel hususlar ile ilgili daima kendini güncellemektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Msn Grup, bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Msn Grup'un faaliyetlerinin; ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli kadrosu ve çözüm ortakları tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.
 

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda